Супутниця улюблених книг

Август 3, 2017
Автор: Break-Fast

 

Вмощуємося зручненько, вдихаємо запах новенької книги і поринаємо в незвіданий світ…

Задзвонив телефон. Швиденьким поривом намагаємося запам’ятати номер сторінки, а повертаючись, перелистуємо багато прочитаних, в пошуках останньої… Супутники улюблених книг — закладки від NZ Embroidery Embassy стануть частиною самої книги, адже майстрині їх виготовляють вручну, вдихаючи нове життя.

конкурсний приз закладка «Пташечка»

 

NZ Embroidery EmbassyNZНаташа і Зоя Кунцевські — дві майстрині, які створюють вишиті прикраси вручну, поєднуючи сучасні традицію із тенденціями сучасної моди.

Вони зацікавилися нашим конкурсом та виявили бажання підтримати поетів, призначив для них свій приз. Це гарненька та зручна закладка з вишитою пташкою – яка немов несе натхнення як читачам, так і тим, хто створює літературу…

 

 

«Схеми, узори, орнаменти в наших вишитих прикрасах та аксессуарах — несуть в собі глибоку історію укр.традицій, адже ми підбираємо старовинні українські вишивки з різних регіонів України, постійно звертаємося до збірки Олени Пчілки (мати Лесі Українки), до альбому робіт Ксенії Іванівни Колотило, беремо елементи із родинних рушників, сорочок… Експериментуємо із гладдю та технікою Blackwork.

У виробах присутня традиційна українська вишивка, патріотична, сучасна і авторська. Кольорова гама наших виробів необмежена червоним і чорним, бо ж ми слідкуємо за тенденціями моди, намагаємося розширити барвистість та мальовничість прикрас та аксесуарів.

 

 

Головна наша мета — прикраси та аксесуари, які можна носити кожного дня із різним стилем одягу. У вироби ми вдихаємо нове життя, підбираємо цікаві незабутні назви, створюємо цілі серії, вкладаємо в прикраси свою душу і тепло, щоб люди відчували нашу позитивну енергетику.. Ми шалено щасливі від того, чим ми займаємося!


Бажаємо всім поетам і поетесам глибоких почуттів адже саме від них народжується поезія. Нехай завжди до вас приходить окрилена Муза. І вашу творчість, ваш талант цінують, розуміють, читають з насолодою.

Творчих успіхів!»

 

Комментарии 0

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.