KYIV VEGAN BOOM у Великий Піст!

Март 10, 2017
Автор: Break-Fast

11-12 березня на вас чекає дуже позитивний шанс: для усіх хто постує, відвідайте продуктивну програму за адресою – Київ, IZONE вул. Набережно-лугова, 8

Це третій фестиваль Київ Веган Бум — масштабна професійна платформа: різноманітне етичне харчування, великий веган маркет, професійна освітня програма з актуальних тем дієтології, спорту, медицини та екологічного стилю життя.

Фестиваль проходитиме під час Великого Православного Посту, аби підтримати якомога більше людей, які прагнуть харчуватись корисно, різноманітно та смачно без використання будь-яких продуктів тваринного походження.

Зокрема, серед тем:
Лікарі про веганство
Перспективи веган-бізнесу в Україні
Як ваша тарілка врятує планету
Спортсмени про веганство
Як змінить українське суспільство етичне ставлення до тварин
та інше!

Історія питання досить молода. У 2016 році активісти громадських ініціатив зоозахисного, веганського та екологічного напрямків створили об’єднану громадську організацію «Єдина Планета», яка ставить за мету впроваджувати етичне ставлення до тварин в Україні. Подібні організації існують в абсолютно всіх розвинених країнах і принесуть користь не лише тваринам, а й суспільству.

Ініціатором проактивності Рудольф Краєвський, засновник Vegano Hooligano Family – мережі веганських кафе та ресторанів. Утворена спільнота ГО «Єдина Планета» координує програми і спікерів лекторію, а команда керівників-веганів організвоє цей весняний пістний ярмарок-фестиваль.

 

Якщо Ви є виробником етичної / екологічної / натуральної / корисної / необхідної та довгоочікуваної продукції, наш фестиваль створений для Вас. На веганів-кулінарів та кондитерів чекає наш великий фудкорт. Зоозахисні та екологічні ініціативи знайдуть підтримку в зоні доброчинних проектів. Веганів-активістів: спортсменів, медиків, дослідників та фахівців всіх напрямків та рівнів, запрошуємо до Education Zone Єдиної Планети в рамках KVB

Регістрація учасників на нашому сайті http://kvb.org.ua/

Для усіх небайдужих, для тварин і для планети ініціатори пропонують на одному фестивалі найбільший вибір веганських страв та продуктів, етичної, екологічної, та натуральної продукції. Проводяться інтерактивні заходи, кулінарні майстер-класи, панельні дискусії, лекції та відкриті зустрічі. 
Цієї весни на вас чекають 25 різноманітних експертів, які  розкажуть про веганство та права тварин на безкоштовній освітній зоні KYIV VEGAN BOOM | Великий Піст!

Своїми знаннями та досвідом з Вами діляться лікарі, науковці, екологи, дієтологи, шеф-кухарі, юристи, спортсмени, зоозахисники, блогери, засновники брендів та представники компаній зі світовим ім’ям.

 Тож пропонуємо вам програму.

Субота.

11 березня  лекція Олі Жені «Веганство для чайників: з чого починати?» у суботу, об 11:30  
Оля — веганский консультант-диетолог. Бренд повар веганской и сыроедческой кухни. Мама 3х детей веганосыроедов. Ведуча блогу www.olgageni.com

О 13:00 Education Zone Єдиної Планети в рамках KVB відкриває лекція про екологію — найбільш актуальне питання порядку денного ХХІ сторіччя.

Тему «Ваша тарілка здатна врятувати світ» розкриє Анна Даниляк — eксперт Національного Екологічного Центру України, учасник міжнародних кампаній по запобіганню і адаптації до змін клімату.

 

О 15:00 запрошуємо на відкриту зустріч «Спортсмени про веганство» під час якої Ви зможете переконатися у тому, що веганство, здоров’я та спорт тісно пов’язані, послухати історії спікерів, а також задати їм питання.

Серед виступаючих побачите Микиту Отдушинського — майстера спорту з пауерліфтингу, Дмитра Діно — тренера з бодібілдінгу, а також вегана з 7-річним стажем та Олександра Чупринюка — громадського діяча та активіста велоруху в Україні.


Модеруватиме дискусію чудова Катерина Кобилянська — інструкторка з йоги з багаторічним досвідом.

 

О 17:00ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ! Панельну дискусію лікарів та науковців про веганство.

Кожен з учасників має багатолітній досвід (до 25 років!) вегетаріанства та/або веганства:
Виктор Досенко — доктор медичних наук, професор, генетик, завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України
Сергій Головань — лікар приватної практики, остеопат
Олександр Голубенко  — мікробіолог, експерт з спортивної фізіології та фізіології харчування
Костянтин Рибак, лікар натуровед, діагност Центру Здоров’я О. Гончаренко

 

 

Наступний спікер Дар’я Воронкова представляє свою лекцію «Веганство: інструкція до здорового життя», що відбудеться 11 березня, о 19:00: якщо ви вже прослухали тисячі мотивуючих лекцій про веганство, любов до тварин, та порятунок планети і вас цікавить саме практичний аспект етичного життя.

А саме — яких експертів слухати? Адже про веганство говорять так багато різної інформації. — Які аналізи варто перевіряти, якщо ви на рослинному харчуванні? та багато інших питань висвітлить
Даша Воронкова. 30 років, з них 8 років веган. Від м’яса та риби відмовилась у свої неповні 13. Розглядає будь-яку інформацію з точки зору наукового скептика, тому й до питань веганства ставиться науково-прискіпливо, щоб врешті віднайти об’єктивні факти, серед велетенького потоку різноманітної інформації.

 

Неділя

Як вдягатись так, щоб не роздягати інших?  Спікери Анна Літковська та Варвара Барто розкажуть всі секрети етичних матеріалів у неділю, 12 березня, об 11:30. Ви дізнаєтесь:
— що таке веганські мода
— веганські матеріали
— як стати етичним споживачем.

Анна та Варвара — українські fashion-стилісти, фіналістки конкурсу Harper’s Bazaar Fashion Forward. Роботи Варвари публікувалися на Vogue.ua, L’Officiel Online, Forbes Україна, Joy Україна, Mini, Playboy, XXL, Touch Magazine та ін. Анна співпрацювала з Vogue.it, L’Officiel KZ, Buro 24/7, Style.com, LookAtME, Fashion Scout Kiev, Nargis, Mini Kazakhstan тощо.

 

12 березня о 13:00 незрівнянна Вера Войт представить тему «Косметика, що не тестується на тваринах. Як знайти та обрати». Лекція буде цікава усім, хто користується засобами починаючи з побутової хімії, та закінчуючи декоративною косметикою.

Віра — авторка блогу http://www.veravoitbeauty.com/ та є експерткою в питаннях вибору етичної косметики. Під час лекції та обговорення Ви дізнаєтесь більше про те, які косметичні засоби можна вважати етичними, як розпізнати «псевдо етичні» товари, власне поговоримо про сертифікати, а також Ви дізнаєтесь, що такого особливого приховує за собою маркування «Китай». Буде цікаво та інформативно!

 

Як залучати гроші на етичні проекти? Де шукати власну аудиторію? Як створити соціально важливий бізнес в Україні?
Щоб знати відповіді на ці та інші питання ГO Єдина Планета організовує панельну дискусію за темою «Перспективи етичного бізнесу в Україні». У неділю, 12 березня, о 15:00 приєднуйтесь до події Education Zone Єдиної Планети в рамках KVB!У панельній дискусії візьмуть участь представники яскравого етичного бізнесу країни:
Анастасия Музика, етичний одяг VEG COUTURE
Саша Флайер, етична побутова хімія PLANTA
Рудольф Краевский, мережа етичних закладів харчування Vegano Hooligano Family
Олена Сурхай, етична косметика Lush Ukraine

Модератор дискусії: Павло Вишебаба співзасновник ГО Єдина Планета, засновник першого веганського кафе в Україні One Planet

 

Наші латвійські колеги — зоозахисна організація «Свобода тварин» — виявила солідарність з проведенням Education Zone Єдиної Планети в рамках KVB і долучиться до обміну знаннями!


У неділю, 12 березня, о 17:00 з нами на зв’язку буде неймовірний активіст та зоозахисник, керівник «Свободи тварин» Aivars Andersons. Оскільки веганський спосіб життя включає розуміння та визнання прав тварин, немає кращої нагоди, заглибитися у цю тему.

Латвійська організація за менше ніж 5 років домоглася багатьох змін у зоозахисній сфері, про які Айварс розкаже під час скайп-конференції. Він є справжнім прикладом альтруїстичної боротьби за чужі права та наполегливої багаторічної діяльності. Не пропустіть можливість задати питання та отримати надихаючу практичну інформацію з перших уст!

 

Які саме позитивні зміни для українців прийдуть разом із впровадженням етичного ставлення до тварин? Дізнайтесь на зустрічі-знайомстві з засновниками та членами Ради ГО Єдина Планета у неділю, о 18:00 на Education Zone Єдиної Планети в рамках KVB.
Ми об’єднались на підставі спільних цінностей, які виклали в Декларації принципів. Всіх, хто бажає стати члeном організації, просимо ознайомитись з нею: https://goo.gl/5A8ZKx
Також, у вільному доступі статут ГО: https://goo.gl/YEksCv

Приходьте з родинами, друзями і домашніми улюбленцями!

Вхід — добровільний внесок!

Захід відбувається під патронатом HappyCow Vegan Guide
Програма буде насиченою, та Ви матимете час насолодитися іншими цікавинками фестивалю.

Чекаємо на зустріч з Вами і готуємо сюрпризи. Плануйте вже зараз, слідкуйте за оновленнями та приходьте у Освітню Зону за свіжими знаннями та враженнями!

Комментарии 2

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

  • Tatiana chebrova:

    Была вчера. Кааакой у них хумус с овощами в кафе. Ну и выставка Грейсона Перри «Тщеславие малых различий» у них до 22 марта — must see. Прекрасное арт пространство. Думаю, и KYIV VEGAN BOOM — это классно

  • Angelorab:

    As you will inevitably learn on your path to losing weight, effective weight loss is not only about watching what you eat, but much more about changing your lifestyle. This means changing your habits and how you approach your day-to-day life. Read this information to help you throughout the process.