KYIV VEGAN BOOM — 20-21 травня у Києві

Май 20, 2017
Автор: Break-Fast

20-21 травня у Києві, вже вчетверте, проходить фестиваль веганської культури KYIV VEGAN BOOM – фестиваль, котрий пропонує не лише традиційний для подібних заходів щедрий асортимент їжі та розваг, а й можливість отримати практичну інформацію.

У рамках освітньої програми фестивалю лекції про веганство (спосіб харчування, котрий на 100% складається з продуктів рослинного походження) проведуть фахівці у сфері медицини, експерти з дієтології та фітнесу.

«Словами «вегетаріанство» чи «веганство» вже нікого не здивуєш в Україні, тому наша задача – не пропагувати, а інформувати, адже на боці здорового та етичного харчування достатньо науковців.

 

20 травня

Освітня Зона в рамках фестиваля KYIV VEGAN BOOM / Нумо Веган Україна запрошує на відкриту лекцію фітнес-тренера, психолога та блогера Александра Зинькова
Чимало людей впевнені в тому, що рослинне харчування і фітнес – поняття несумісні. Ми знаємо, що це міф, проте не забуваємо, що фізичні навантаження формують певні потреби для відновлення ресурсів організму. На лекції ми поговоримо про актуальні питання «веганського» фітнесу:
— Психологічні установки щодо спортивного харчування.
— Яким чином задовольнити енергетичні потреби організму?
— Чи дійсно веганам необхідно приймати спеціальні харчові добавки, щоб тримати себе у формі?
— На що звертати увагу при виборі харчових добавок та суперфудів?

Де: IZONE вул. Набережно-лугова, 8

Коли: Субота, 20 травня, о 11:00

Марианна Бойко – екоблогерка, яка зменшила кількість сміття у себе вдома до 35 грамів на день. 
Як їй це вдалося? 
Приходьте та дізнавайтеся 20 травня о 12:00 на Лекція від жіночого порталу ХОЧУua: Екопобут як стиль життя

 

Освітня Зона в рамках фестиваля KYIV VEGAN BOOM / Нумо Веган Україна запрошує на відкриту лекцію патофізіолога, генетика, завідувача відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології ім.О.О.Богомольця НАН України, професора Victor Dosenko

Хто був на минулому KYIV VEGAN BOOM, той знає, що ні в якому разі не пропустить лекцію пана Досенко. Адже концентрація корисної та цікавої інформації на хвилину часу просто зашкалює. Якщо вас цікавить медичний погляд на тему веганства та ви готові почути експертну думку щодо актуальних для багатьох питань – ми чекаємо на вас в Освітній Зоні.

Віктор Досенко шукає відповіді не тільки з точки зору фізіології людини, а й у розрізі світоглядних питань:

– наскільки утопічні ідеї веганства? І що таке утопія – місце, якого не існує, чи те хороше, до чого ми маємо прагнути?
– чому ж люди продовжують їсти м’ясо та іншу шкідливу їжу?
– чим замінити задоволення від їжі?
– чому збільшення ВВП певної країни спричинює збільшення споживання м’яса?
– вегетаріанство як початок пошуку свого призначення, своєї «сродної» праці

Заінтриговані? Ми також! В одному ми впевнені – зала на цій лекції буде вщент забита людьми, тож приходьте заздалегідь та займайте стілець поближче до спікера.

Де: IZONE вул. Набережно-лугова, 8

Коли: Субота, 20 травня, о 13.00

Скільки дерев саджає за своє життя середньостатистична людина? 
Освітня Зона в рамках фестивалю KYIV VEGAN BOOM / Нумо Веган Україна запрошує вас познайомитися з екобудівником, прикладним екологом, суcпільним діячем і просто людиною – Bobrovitskiy Andrey, який поставив собі за мету посадити 8 мільярдів дерев! 
Що його на це спонукало і скільки дерев вже посаджено ми дізнаємося цієї суботи з лекції «Створюй середовище проживання, щоб тваринам було де жити». 
Який найбільш простий та ефективний спосіб надати можливість вільно жити для безлічі живих істот? 
Посадити ліс!

Де: IZONE вул. Набережно-лугова, 8

Коли: Субота, 20 травня, о 15:00

 

Освітня Зона в рамках фестиваля KYIV VEGAN BOOM / Нумо Веган Україна запрошує на відкриту лекцію Varvara Barto та Анна Литковская (Anna Litkovska).

Українські fashion-стилістки розкажуть вам, чому свідома мода стала потужним світовим трендом та дадуть поради, як наблизитися до етичного споживання. 
Якщо ви ніколи не задумувалися про етичну моду, то дівчата покажуть вам її три головні аспекти: 
— ставлення до довкілля
— ставлення до тварин 
— ставлення до людей
Вже зацікавилися, але думаєте, що в Україні немає етичного одягу/аксесуарів/взуття? Анна та Варвара наведуть вам справді цікаві приклади Українських етичних брендів!
Нумо Стильна Веган Україна! 🙂
Де: IZONE вул. Набережно-лугова, 8

Коли: Субота, 20 травня, о 16.00

 

Запрошуємо всіх прийти на лекцію RSDMax (Maximilian Berger) «Селфбрендинг: як нести ідею в маси» в рамках фестивалю KYIV VEGAN BOOM / Нумо Веган Україна

Хто ж такий Макс? Зірка інстаграму з Австрії, фітнес-модель і, хлопці, не брешемо – всі ці кубики – цілком на вегетаріанскій дієті.

Макс розповість на власному прикладі, як зробити бренд із самого себе, набрати 40 000 підписників і просувати свою ідею в широкі маси. А ще – встигнути зробити 2 навколосвітні подорожі і заїхати на KYIV VEGAN BOOM / Нумо Веган Україна.

Лекція буде англійською мовою із синхронним перекладом.

Де: IZONE вул. Набережно-лугова, 8

Коли: Субота, 20 травня, о 18:00

Ви ще не на велосипеді? Тоді вам безперечно потрібно завітати на лекцію цієї дівчини! Nastia Makarenko, директорка Асоціація велосипедистів Києва, розповість вам як за допомогою велосипеду змінити не тільки своє життя, а й цілий світ!
Чекаємо на вас 20-го травня о 19:00.
Буде цікаво!

 

 

 

21 травня.

Чудова новина!
11 травня Парламент Латвії підтримав заборону використання диких тварин у цирках у 2 читанні. Віримо, що Україна буде наступною у прогресивних змінах.

 

Освітня Зона в рамках фестивалю KYIV VEGAN BOOM / Нумо Веган Україна запрошує на відкриту лекцію та workshop засновника зоозахисної ініціативи UAnimals та креативного директора агенції Gres Todorchuk PR Олександр Тодорчук (Sasha Todorchuk)

Фейсбук та числені ЗМІ минулого місяця висвітлювали новину про масовий мітинг проти використання тварин у цирку. Ви самі або хтось зі знайомих точно був того дня в парку Шевченка. Хто його організував? 
Так, це був Олександр Тодорчук зі своєю командою. 


На вас чекає workshop: «Як об’єднати людей навколо гуманістичних ідей та зібрати їх на зоозахисному мітингу». Олександр дасть практичні поради та рекомендації, як організувати та провести свою зоозахисну акцію. І залучити до неї тисячу людей.
А якщо ви ще сумніваєтеся, що цирки мають бути без тварин, наш спікер пояснить вам, чому це не так і розповість про те, як просувається боротьба за заборону експлуатації тварин у сфері розваг.
Чекаємо на вас! Буде цікаво і практично.

Де: IZONE вул. Набережно-лугова, 8

Коли: Неділя, 21 травня, о 11:00

Чи знаєте ви, що Академія харчування та дієтології США офіційно заявляє, що збалансовані вегетаріанскі та веганські дієти є здоровими і поживними, підходять для всіх людей на кожному етапі життя.
Про те, чому веганом бути здорОво та здОрово розповість Tiana Fialkova – лікар-терапевт, дієтолог, фітотерапевт, засновник Школа диетолога Тианы Фиалковой

Ми дізнаємося, які основні помилки роблять вегани-початківці та як самостійно сформувати здоровий веганський раціон. 

Де: IZONE вул. Набережно-лугова, 8

Коли: Неділя, 21 травня, о 13.00.

Як вони відмовилися від вживання продукції тваринницького походження? Які причини спонукали на це? Що сказали рідні і друзі? Чи мали вони підримку? Як формують свій збалансований раціон? Чи планують написати книгу/пісню, де піднімається питання захисту тварин та їх прав?
Ці та багато інших питань ми задамо нашим зірковим гостям Любко Дереш, Katya Chilly та Куликов, Андрей Викторович на Освітній зоні в рамках фестивалю KYIV VEGAN BOOM / Нумо Веган Україна 
У вас буде можливість поспілкуватися з нашими гостями та задати власні питання, готуйтеся заздалегідь і займайте зручні місця.

Де: IZONE вул. Набережно-лугова, 8

Коли: Неділя, 21 травня, о 16:00

 

Представниця центру «Національний рух в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України» дасть відповідь на всі ваші запитання!

Лікарка-педіатр поділиться з вами сучасною та грамотною інформацією щодо грудного вигодовування, яка базується на рекомендаціях ВООЗ.
З нетерпінням чекаємо на вас! Давайте разом потурбуємося про наших дітей. Лекція педіатра Марії Бондаренко, о 18.00

IZONE вул. Набережно-лугова, 8

 

Згідно з даними Агентства з охорони навколишнього середовища США, близько 70% від усіх забруднень води в річках і озерах в Сполучених Штатах є результатом забруднення від тваринницьких ферм.

Освітня Зона в рамках фестивалю KYIV VEGAN BOOM / Нумо Веган Україна запрошує на відкриту лекцію співзасновників та членів ради ГО «Єдина Планета» Павло Вишебаба (Pavlo Vyshebaba), Оля Бойко, Oleg Savitsky

 

Ні в кого немає сумніву, що людська діяльність має значний негативний вплив на довкілля. Але що саме складає найбільшу небезпеку для нашої планети? І через що зараз відбувається найбільше, з часів динозаврів, масове вимирання видів? Кого вчені з впевненістю називають «ворогом №1» довкілля?
Це промислове тваринництво.
Здивовані? Думаєте, що ця заява явно перебільшена? Приходьте до Освітньої Зони і дійзнайтеся багато цікавих фактів та результатів досліджень. Адже лекція насичена інфографікою, порівняльними даними та корисними порадами, яку найбільшу особисту дію може зробити кожен, щоб врятувати світ. 
Не будемо чекати, поки людство візьметься за голову. 
Починаймо з себе – це дуже просто!

Де: IZONE вул. Набережно-лугова, 8

Коли: Неділя, 21 травня, о 19:00

 

 

Запрошуємо вас на перегляд чудового теплого фільму «Прекрасна Зелена»!

Показ легендарного фільму, що був озвучений ентузіастами на технічній базі команди Робота голосом.

Фільм створено у 1996 році режисеркою Колін Серро, і, за неофіційною інформацією, його було заборонено для показу у Франції та іншик країнах ЄС. Чому? Запрошуємо на перегляд і спробуємо це врешті-решти зрозуміти!

Опис:
Міла прибуває на нашу прекрасну Землю з іншої, гармонійної мирної планети. На Землі вона знайомиться з лікарем Максом, його сім’єю та іншими людьми, з прикладу яких пізнає всю безглуздість нашого сучасного систематизованого технократичного світу. Які ж пригоди на неї чекають…?

ОЗВУЧЕНО ДЛЯ НЕКОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ

Де: IZONE вул. Набережно-лугова, 8

Коли: Неділя, 21 травня, о 20.30

Комментарии 0

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.