KRICHUSS — квантовий стрибок у якісний рок

Апрель 24, 2018
Автор: Александра Мартынюк

 

Добре, коли відгук не потрібно видавлювати з пальця, бо тебе не зачепило ні до, ні «во врємя», ні після. Але то все мінор. Мажор, зміст, драйв і лірика, — 22 квітня, в столичному клубі MonteRay відбувся концерт рок-гурту Krichuss, який презентував свій ЕР альбом «Без розмов«. Яка ж вона, музика тих, хто співає крізь час?

«Посмішка Джокера», — перше, що спало на думку, коли на ледь освітленій сцені з’явилися барабанщик і гітарист з чорним скотчем на губах. Нічого так собі прелюдія до виступу. І тільки пізніше стало зрозуміло: хлопці не тільки хороші музиканти але й майстри з проведення аналогій. Сьогодні все «без розмов» — only музика та емоції.

 

 

Все було в цей вечір: і зламані палички, і «благослови боже того, хто створив рок-музику», і глибина. Krichuss — це згусток небаченої щирості, ексцентризму і надриву. Ти просто не можеш залишитися байдужим. 

В кожній преамбулі до пісні звучала реальна історія…щось, що було пережите до останнього нерву. Українська музика все-таки може звучати ось так, коли вокал фронтмена не втомлює дивувати з кожною новою піснею, коли всі півтори години зал кричить барабанщику «Рома, давай!», а гітаристу — «Мішаня, ти кращий!». Коли мегавідбек з обох сторін, а знімання відео і «селфіки» відходять на другий план. І так, коли після слів вокаліста «Мене то вже задовбало (співати), тепер давайте ви», — всі в унісон починають співати: серцем, душею, кожною живою клітиною. 

 

 

Під кінець пахло потом і щастям, а це ліпші з усіх показників, коли справа стосується віддачі. Krichuss виклалися на всі сто відсотків.

 

 

І хоч гурту не так багато років, варто відзначити, що до їх пісень потрібно дорости, в усіх сенсах. Це не просто рок і «джамп, джамп» від Джареда Лєто. Нічого не ма. проти Марсів, але тенденцію «великі з часом стають примітивнішими» ніхто не відміняв. А ось ті, хто тільки йдуть до своїх головних вершин створюють інший «джамп», квантовий. Krichuss — це наш квантовий стрибок у якісну українську рок-музику.

 

 

Комментарии 1

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.