Презентація поетичної збірки Катерини Волошиної+ЧБКиїв

Июнь 7, 2017
Автор: Break-Fast

Х.Л.А.М. — абревіатура перших літер назв творчих професій: художники, літератори, артисти, музиканти. Так називався літературно-артистичний клуб — арт-кафе, яке працювало на початку XX століття в Києві в підвалі готелю «Континенталь», на розі Хрещатика і вулиці Миколаївській № 5. Це була творче середовище, де могли проявити себе шукає реалізації богема.

Сьогодні Х.Л.А.М. відновився і знову в Києві, але вже за адресою — Межигірська 23/22 і є новим форматом творчого середовища.

Теплі камерні презентації, авторські виставки, концерти та продаж, знайомства і ділові зустрічі. Приходьте, знайомтеся, відпочивайте і реалізуйте вашу творчість в Х.Л.А.М.

10 червня тут відбудеться презентація поетичної збірки Катерини Волошиної+ЧБКиїв

 Що буває, коли двох талановитих дівчат охоплює творчий та теплий вітер? Народжується книга, яка стає не лише збіркою відмінних віршованих текстів, а й витвором графічного мистецтва. Катерина Волошина — поет, в доробку якого п’ять книг та три музично-поетичні альбоми. Аліна Гаєва — художник, графік, ілюстратор. Учасниця міжнародних виставок та пленерів, куратор проекту Ukraine Exists. 10 червня, в суботу, ми запрошуємо Вас в ХЛАМ на фейєричну презентацію книги «Вітри» (видавництво Laurus). На нас чекає зустріч з авторками, автограф сессія, та концерт дуету voloshyna&bushiko (Катя Волошина та Костя Бушинський).

А потім Костя Бушинський виступить в іншій ролі — як музикант проекту #ЧБКиїв, до складу якого входить Олександр Федоренко, Тимофій Калашніков та Олександра Морозова

З 10 червня, 17:00 до 11 червня, 1:00

Х.Л.А.М

Художники Літератори Артисти Музиканти

Межигірська 23/22, Kyiv, Ukraine, 04071

Комментарии 0

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.