День народження БГ в Києві

Июнь 19, 2019
Автор: BreakFast

 

 

День Народження БГ в Києві нарешті відбудеться. Після перенесення дати та скасування попереднього шоу, Борис Борисович і його незмінно велика команда музикантів приїдуть до Києва.

Два концерти відбудуться в улюбленому шанувальниками БГ Caribbean Club 21 і 22 червня.
Як і планувалося, концерт Бориса Борисовича матиме назву одної з його пісень – “Двери Травы”, минулого року відбулося нове народження цієї пісні, що з’явилася в 70-х роках.

Почути «Двері Трави»: в репертуарі Бориса Гребенщикова є три пісні, знайомі кожному відданому слухачеві, але які жодного разу, за словами самого музиканта, ніколи ще не були виконані правильно. Йдеться про «Не витрачай час», «Для тих хто закоханий» і «Двері Трави» – на честь останньої названа концертна програма БГ. Від них все ще відчувається спека від сонця Махачкали, де пісні були написані, і розслаблена атмосфера справжнього реггі.

На сцені жива легенда: один з родоначальників російської рок-музики, Поет з великої літери, композитор, співак, гітарист, бард, письменник і журналіст. Борис Борисович Гребенщиков підтверджує стару тезу, що талановита людина талановита в усьому. Святкування ювілею на сцені – славна традиція для музикантів, а для глядачів це душевний концерт, де в приємній атмосфері можна насолодитися півстолітнім творчим доробком БГ і групи Акваріум.  

 

Борис Гребенщиков про пісню “Двери Травы” (2017): “.. эта песня для меня существенная, потому что это первая песня, написанная мною, которая мне по-настоящему понравилась — она была какой-то не “самодеятельной”, а “настоящей”. А писал я её, находясь в удивительном мире: я сидел утро за утром на лесной поляне в Мюллюпельто, читал недавно вышедший “Сильмариллион” Толкина и всё, что я видел вокруг, принадлежало одновременно двум мирам, потому что карельские леса были прямым продолжением лесов Белерианда.”

 

Борис Гребенщиков народився 27 листопада 1953 року в радяньскому Ленінграді. У 70-х роках БГ заснував групу “Аквариум”. До середини вісімдесятих років група жила напівпідпільним життям, роблячи домашні записи і зрідка виїжджаючи на короткі гастролі в інші міста. У квітні 1980 року, після виступу на тбіліському рок-фестивалі, група “Аквариум” була офіційно заборонена. Через 7 років, в 1987 році “Аквариум” випустив офіційну платівку гурту в СРСР.

В 2017 “Аквариум” відсвяткували 45 років аншлаговим концертом в Києві. За 45 років гурт випустив десятки альбомів, зіграв тисячі концертів по всьому світу. Авторитет Бориса Борисовича у рок-н-ролі досяг космічного рівня ще років 20 тому.

 

Група «Акваріум»: не буде перебільшенням назвати «Акваріум» однією з найвідоміших груп. Народна любов до їхньої творчості так велика, що вже протягом 46 років музиканти дозволяють собі невпинно експериментувати зі звуком, формою і подачею. Такий ступенем довіри слухачів мають лічені команди, а як влучно висловилось одне музичне видання: «Акваріум – жива легенда, наші Rolling Stones і Боб Ділан в одній особі».

Концерт БГ 65 “Двери Травы” в Києві 2019 — це надважлива віха в житті та концертній діяльності Бориса Борисовича, це подія, яка залишиться в історії БГ та у вашій особистій історії незабутніми та прекрасними спогадами. Який сет-лист обере БГ на святкуванні свого Дня Народження в Києві – передбачити неможливо. Його сет-листи завжди неповторні, а перелік виконаних пісень сильно відрізняється від попередніх. Одне знаємо точно – це буде тригодинне шоу, захоплююча подорож на його і ваш “зворотній бік реальності”. Це неможливо пропустити.

Квитки в касах міста і на сайті — http://gasconcert.com.ua/akvarium

 

 

 

Комментарии 0

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.