Благодійний аукціон для художньої студії Федора Романова в Херсоні

Октябрь 9, 2018
Автор: BreakFast redaction

13 жовтня 2018, в цю суботу, в Херсоні, Всеукраїнська громадська організація людей з інвалідністю «Велід» за підтримки ТРЦ Фабрика проводитиме Благодійний аукціон о 14:00 (друга черга!) на підтримку випускника Олешківського дитячого будинку, людини з інвалідністю з дитинства Федора Романова.

Fedya Romanov — художник від Бога! Його роботи наповнені всесвітом і всесвіт, безсумнівно, відповідає взаємністю!

Під час тривалого спілкування та розмов на всілякі теми, єдиною незмінною лишалася тема його мрії дитинства. Сам Федір впоратися з нею не в силах, втім з нашою допомогою — можливо все!

МРІЯ ДИТИНСТВА — вчити малювати дітей з особливими потребами та дітей з малозабезпечених сімей, щоб розкрити їхні творчі здібності та розвинути талант до малювання!

Для відкриття ХУДОЖНЬОЇ СТУДІЇ Федору необхідна неабияка допомога. Початкова сума на придбання художніх матеріалів, інструментів та інше, за попередніми підрахунками, становить близько 20 тисяч гривень.

Тому, ми розпочинаємо збір благодійних коштів на реалізацію Мрії з дитинства молодого художника і звертаємось до всіх небайдужих людей — нам конче необхідна саме Ваша участь!

Під час проведення благодійного аукціону на вас чекає невелика концертна програма за участі дітей з інвалідністю, які з радістю готові показати свої творчі здібності та вміння, тим самим, підтримати Благородну ідею!

До благодійного заходу долучилися та підтримали Херсонські громадські організації «Серце матері» та «Зачаровані діти».

Карта «Приват банку» Федора Романова для благодійних внесків: 5168 7573 4556 9844

Комментарии 0

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.