Динозаври: у пошуках сенсації

Январь 3, 2019
Автор: BreakFast

Чи замислювались ви колись, як гігантські скелети динозаврів Крейдового чи Юрського періоду потрапляють до музеїв? «Динозаври: у пошуках сенсації» — документальний фільм, що розповість про найцікавіші факти з життя та останніх днів найбільших істот на планеті.

Деякі з них, особливо хижаки, досягали висоти будинку та ваги у кілька десятків тон й мали міцні щелепи та зуби.
Та попри захват, що охоплює нас під час кожного візиту до музеїв, більшість скелетів динозаврів являють собою дуже ретельну реконструкцію. Оригінальні ж зразки у світі можна перерахувати на пальцях. Але звідки вони взялися? Як вчені та археологи займаються пошуком справжніх кісток динозаврів? Як їм вдається знайти те, що вже мільйони років приховано глибоко під землею?

Директор та продюсер стрічки Францеско Іверніцці вирушає у подорож унікальними місцями знахідок кісток, щоб розкрити головні таємниці динозаврів. Від сенсаційних знахідок у найвіддаленіших точках планети до сучасних лабораторій та аукціонних будинків світу, де колекціонери та наукові інститути сперечаються за право отримати ці рідкісні екземпляри.

Динозаври — це захоплюча подорож історією динозаврів, що знімалася по слідах в Італії, Швейцарії, Франції та США, яка допоможе розкрити таємницю найвеличніших створінь, що колись жили на землі.

Фільм демонструється українською мовою.
Хронометраж: 90 хв. 
Жанр: документальний 
Країна: Італія
Рік створення: 2018

 

4 січня о 19-00
У рамках фестивалю
«КІНО НА РІЗДВО»:
Динозаври: у пошуках сенсації / Dinosaurs
Квитки: goo.gl/r9YrGW

Комментарии 0

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.