Ukrainian digital forum 2021

Апрель 6, 2021
Автор: Ruslan Nintendo


Погляньте комплексно на сучасний маркетинг. 
На конференції ви на практиці зможете розглянути потенціал кожного рекламного каналу та навчитесь правильно керувати його ефективністю.
Наша команда тримала руку на пульсі останніх трендів, щоб запросити тих, кого вам точно захочеться послухати. І усе в максимально простому концентрованому форматі впродовж 2 днів з будь-якої точки світу.

Must have для  тих, хто розуміє, що стандартних кроків вже недостатньо для стабільного росту бізнесу, а сухі розмови про стратегічну стратегію не дають ніякого результату. 

Бізнесу.
Власники та СЕО компаній зрозуміють, як правильно будувати відділи маркетингу та продажів, навчаться грамотно оцінювати результативність рекламних кампаній та формувати вектор дій для компанії в сучасних умовах ринку.

Маркетологам.
Зможете побачити маркетинг з усіх сторін: від бренд-стратегії до web-аналітики та відкрити для себе нові напрямки. Знайдете нові інсайти для росту у своїй сфері до рівня бренд-лідера, який зможе комплексно запускати та вести складний проект.

Дизайнерам, програмістам, аналітикам.
Ви розширите межі своєї спеціальності та знайдете нових партнерів / клієнтів / колег. Чим би ви не займалися, розуміння маркетингу допоможе вам не просто виконувати роботу, а розуміти, як саме ви можете досягти цілей бізнесу.
 

 

НЕЗАБАРОМ МИ ВІДКРИЄМО ЩЕ 3 ТОП СПІКЕРА

Встигніть зареєструватись до підвищення цін. Останная можливість купити квитки 9 квітня.

 

ЗАРЕЄСТУВАТИСЬ ВИ МОЖЕТЕ У РОЗДІЛІ КВИТКИ
Організатори.
Ми – не класичні організатори подій, які влаштовують конвеєр з 20+ подій та курсів на рік.
Для нас важливо детально продумати кожну деталь конференції та донести максимальну цінність учасникам. Наша агенція Insight на собі відчула усі болі підприємців та маркетологів, і зрозуміла, що сучасний ринок маркетингу потребує не просто змін, а прориву.
Попередні 5 років ми проводили offline-подію LVIV SMM FORUM, збираючи 800-1000 учасників щороку.В 2020 році ми організували Ukrainian Digital Forum – online-подію на 3000 учасників, щоб люди зі всієї України могли вчитись в найкращих, незважаючи на реалії сьогодення.

Для нетворкінгу створено Telegram-чат, де всі учасники зможуть знаходити партнерів, клієнтів, працівників та підрядників. 

 

Детальну інформацію про захід ви можете отримати на офіційному сайті.

 

Комментарии 0

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.