Відкрити свою справу- відкрити себе.

Июль 13, 2018
Автор: Галина Гоцалюк


Якщо запитати народ “ Що потрібно, аби відкрити свою справу?”- усі в один голос викрикнуть: “Зв’язки!” І мало хто відповів би, що потрібно просто прикласти зусиль.


Звичайно, недостатньо зробити щось одноразово: успіх у справі – постійний нескінченний труд, титанічна праця на межі своїх можливостей, незламність. Усе це в поєднанні з любов’ю до справи обов’язково рано чи пізно подарує бажане. Про це написано багато, проте аби все вищенаписане не звучало як порожні слова, розглянемо цю тему глибше на прикладі  вісімнадцятирічної студентки, якій вдалось прогресувати у, здавалось би, зовсім непридатній для того справі: вечірках з друзями.

 


Усе почалось зі звичайної організації заходу ще за часи навчання у школі: підлітки ходять на уроки, роблять домашні завдання і періодично зустрічаються доволі великими компаніями, аби забарвити сірі будні. Дівчина вирішила зробити чергову зустріч більш організованою і тому взяла відповідальність за їжу та декорації на себе: зібрала певну суму коштів з усіх, закупила необхідне, прикрасила свій будинок. Усім гостям  сподобалось, адже така організація позбавила їх вирішення багатьох проблем і вони мали змогу просто розслабитись, користуючись усім готовим. Відгуляли- забули, але не надовго. Через рік, хоч компанія розпалась і всі повступали у різні університети та факультети, виникло бажання повторити дійство, тим більше для цього був привід – свято Хелоуін.

 


Розуміючи, що запросити всіх до себе додому більше змоги немає, студентка вирішила орендувати приміщення, що призначене саме для таких подій: наявний танцпол, стереосистема, настільні ігри, і ще багато чого для гарної вечірки. Але з прогресом у справі з’явилось багато нових проблем, основною з яких були гроші.  У центрі столиці нереально легко знайти класне місце для проведення заходу, але й неймовірно тяжко за це заплатити. А їжа? А напої? Аби розрахувати бюджет, що у порівнянні з минулим роком виріс у дуже багато разів, необхідно було не тільки підввищити ціну за вхід, але й збільшити кількість запрошених втричі. (Зараз варто 32 помножити на 3)!

 


Шляху назад немає: з власних грошей заплачена бронь на оренду, зроблено оголошення. Катастрофа! Людей не вистачає, грошей не вистачає,  дано купа обіцянок! Страх, бажання відступити, картання. Хто з нас не виходив із зони комфорту за крок до успіху?

Почались пошуки нових гостей у мережі Інтернет, вигадування різноманітних акцій за приведення друзів, безкінечні запрошення, обіцянки, реклама. І ось: настав день Х. Місяць підготовки, багато спалених нервових клітин — вечірка таки відбулась.

 


Усі були задоволені, крім організатора. Неймовірний натовп пошкодив майно приміщення, за що наша героїня була вимушена віддати декілька тисяч.

 

 

Напевне, кожен після цього ненавидів би себе і назавжди забув за цю ідею. Витратити стільки нервів, заплатити штраф. Це зовсім не зупинило дівчину, вона зважила всі свої помилки та вирішила влаштувати вечірку з нагоди Нового року.

Завдяки попереднім зусиллям, утворився “арсенал” людей, які готові були прийти ще раз та покликати друзів. Збільшення ціни дало змогу прорекламувати захід у соцмережах, найняти помічників та фотографа. Людина загорілась цією справою! Виправила попередні  помилки, детально слідкувала за усіма людьми, зустрічала гостей за списками, з кожним спілкувалась, власноруч навіть прибирала прміщення і, — вуаля!

 

 

 

Вечірка вийшла незабутньою! Незнайомці з Інтернету стали близькими друзями, величезною компанією, дівчина мала певний відсоток прибутку.  

 

 

Сьогодні вона продовжує цю справу, щодня удосконалюючи свої набуті навички: комунікація з людьми, втілення нових ідей, безкінечні розрахунки бюджету. На її совісті не тільки чужі гроші, але й щастя, що вчить бути відповідальним, ну дуже відповідальним, бо головне завдання — робити людей щасливими, дарувати незабутні моменти.

 


Ця стаття не є закликом влаштовувати вечірки. Не бійтесь займатись тим, до чого лежить душа, але не забувайте трудитись регулярно  та викладатись сповна. Все, у що вкладено ваш час та ваші зусилля не залишиться непоміченим. Не варто  намагатись когось копіювати чи гнатись за чужим успіхом – будуйте себе! У вашій майстерності розкривається ваша особистість, а ваша справа – це ви.

 

Комментарии 3

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.