«Сучасне етно» 23—24 лютого

Февраль 22, 2019
Автор: BreakFast

 

В умовах глобалізації люди все більше цінують хендмейд речі, зроблені з натуральних матеріалів та в обмеженій кількості. Це не тільки модно, а ще й sustainable — такі речі не будуть шкодити природі та довго слугуватимуть.

Ми дуже готувалися до цього маркету.

Поїхали в гори. Познайомилися з місцевими майстрами та ремісниками. Дізналися, як виробляються автентичні українські ліжники. Побачили, як працюють з натуральними матеріалами та старовинними техніками. І тепер ми дуже хочемо вам все показати-розповісти. 

 

 

Штамповане-пластикове-китайське втрачає контроль над сучасним споживачем. Натомість люди наповнюють домівки та офіси виробами з дерева та скла, якісним текстилем, керамікою — речами з душею та історією.

Маркет «Сучасне Етно» — це свідчення того, що в Україні є надталановиті майстри, ремісники, мануфактури, які працюють з натуральними матеріалами та старовинними техніками.

 

 

На вас чекатимуть 150 виробників дерева, текстилю, скла, глини та всього українського для того, щоб зберегти, переосмислити та показати, що інтеграція етнічних речей в сучасний дизайн-простір — це пісня.

 

Приходьте пишатися своїм!

Дата: 23—24 лютого
Час: 10:00—20:00
Місце: Десятинна, 12

Вхід вільний

Комментарии 0

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.