Львівські фотозони для подорожей між світами

Октябрь 16, 2018
Автор: Ася Радько


Чимало туристів мріють залишити на пам’ять не лише магнітики з міста Лева, але й згадки у вигляді фотографій. На жаль, більшість із них не знають, що у Львові є місця, де можна не просто зробити знімок із серії «ось, де я був», але й зімітувати інші світи: казковий, іграшковий, середньовічний… Після цього матеріалу кожен зможе дізнатися як про затратні фотосесії, так і про абсолютно безкоштовні.

Фотозона «Світ іграшок»

 Навряд ви ще десь побачите таке дивовижне місце, як Двір Іграшок по вулиці Князя Лева, 3. Купа закинутих людьми і загублених у часі ляльок та м’яких іграшок зустрінуть вас сумним поглядом, як тільки ви спуститесь у їхній світ. У величезній старій шафі ви зможете побачити іграшки як радянського періоду, так і сьогодення. Поруч стоїть стілець, на якому час від часу сидить той чи інший представник цього світу. Саме тут ви зможете реалізувати цікаву фотосесію у стилі «Лялька».

 

Фотозона «Світ іграшок»


Безкоштовний варіант фотосесії
:
якщо ви маєте при собі якусь яскраву сукню з пишною спідницею, матову помаду (бажано рожевого кольору), і вмієте робити на голові забавні дульки чи хвостики (в залежності від Ваших побажань), то не затратний варіант майже у Вас «в кишені». Чому майже? Для того, щоб реалізувати будь-яку ідею, Вам потрібен фотограф.

Де знайти безкоштовного фотографа, якщо такі заходи коштують як мінімум 300 грн? Якщо Вам не принципово, щоб фотограф мав свою фотостудію і був найпопулярнішим у місті, то все просто. У наш час фотографи-початківці чи навіть імениті спеціалісти часто практикують фотосесії на умовах TFP (Time for Print). Що це таке? Ви надаєте згоду на використання Ваших фотографій майстру, з яким співпрацюєте, а він фотографує Вас безкоштовно. Головне мати при собі цікаву ідею та інвентар. У Facebook Ви спокійно можете знайти групу під назвою «TFP модель Львів» і заздалегідь зробити відповідне оголошення.

 

Як дістатися до Двору Іграшок?

 Вам слід дістатися до Оперного театру на проспекті Свободи. Оминувши його, перейдіть дорогу до ринку «Добробут». Звідти зверніть праворуч і скористайтесь черговим пішохідним переходом. Пройдіть площу Старий Ринок, орієнтуючись на костел Івана Хрестителя (вул. Ужгородська, 8А), який «ховатиметься» за рогом правіше від Вас. Через дорогу від нього знаходиться Двір Іграшок. Весь маршрут у Вас займе до 7 хв.

 

Оперний театр на проспекті Свободи

 

Фотозона «Світ Середньовіччя»

Напевно, кожна жінка та чоловік хотіли би приміряти на себе роль королеви і короля. Чи навіть когось з представників інших прошарків суспільства. І, здається, таке навряд чи реалізуєш в якомусь сучасному місті. Але на порятунок туристам приходить історичний центр галицької столиці. Бернардинський костел, Латинська катедра, Ратуша, звичайні львівські дворики – саме в таких і подібних до них місцях можна потрапити у фотозону «Світ Середньовіччя».

 

Бернардинський костел

 

Латинська катедра

 

Безкоштовний варіант фотосесії: цього разу з цим важче. Але все можливо, якщо у Вас є довге випускне плаття, що залишилося з часів школи. Його можна прикрасити як квітами, так і усілякими коштовними дрібничками. Із зачіскою легше. Якщо у Вас є бажання зробити «середньовічну» зачіску, не обов’язково звертатися у салони краси. У тій самій групі «TFP Львів» Ви можете попередньо подати оголошення про пошук майстра за мінімальну ціну чи безкоштовного (зазвичай, за такі проекти беруться практиканти). Якщо ж Ви знайомі з кимось, хто вміє робити зачіски, і ця людина готова безкоштовно допомогти, Вам не потрібно буде турбуватися навіть про такі речі. Не менш актуальним є варіант самостійно підкрученого волосся, що точно підійде під такий стиль. Макіяж – в залежності від Ваших побажань. Але, як відомо, не обов’язково йти у салони, щоб зробити собі мейкап. Можна і самій його зробити при мінімальних затратах. Фотографа також можна знайти в тематичних групах у соціальних мережах.

 

Платний варіант фотосесії: для чоловіків все може вийти дорожче. Варто звернутися у тематичні салони, де можна орендувати костюм тих чи інших часів на один день. Вартість такої операції розпочинається з позначки у 500 грн. Одне з місць, де як чоловік, так і жінка можуть знайти собі костюм, знаходиться на вул. Джерельній, 18, у магазині «Ваш Костюмер». Представники сильної половини людства можуть обійтись і без гриму. Зрештою, брутальна простота – особливість тих часів. Також, якщо Ви не бажаєте виконувати TFP- умови, то можете знайти собі платного фотографа. Сума приватної фотосесії зазвичай починається з 300 грн.

 

Як дістатися локацій?

Все дуже просто. Всі локації знаходяться недалеко від Оперного театру, по проспекті Свободи і на площі Ринок. Дістатися до кожної з них Ви зможете за 10 хвилин. Латинська катедра знаходиться недалеко від Ратуші (Площа Ринок), по вулиці Катедральній. Якщо ж Вас цікавить місцезнаходження тематичного магазину, то він знаходиться також недалеко від Опери. По дорозі на Краківській ринок. Варто спуститися по вулиці Шпитальній і на другому переході звернути. Якраз там починається вулиця Джерельна.

 

Площа Ринок


Фотозона «Світ готики»

Напевно, серед людей завжди знайдуться любителі чогось незвичного. Саме для них існує декілька локацій, де можна реалізувати ідею, пов’язану з чимось моторошним та темним. Зазвичай, такими зонами для Вас можуть стати храми, які виконані у неоготичному стилі (ред. – звичайний готичний стиль, але виконаний не за готичний час). Також, цілком підійдуть парки і темні проходи між вулицями (декілька тунелів є і на Площі Ринок). Тому, для реалізації фот сесії «Світ готики» Вам просто треба не вилазити з історичного центру. Безкоштовний варіант фотосесії: для дівчат буде вдалим образ леді у чорному. Будь-яке довге чорне плаття ідеально підійде для такої ролі. Зробіть темний мейкап (бажано використати чорну помаду – якщо у Вас такої немає, також не страшно.

 

Фонтан на площі Ринок

 

Чорну помаду можна зробити за допомогою олівця для повік і прозорого блиску). Бажаніше не використовувати тіней без зайвої необхідності, щоб чітко підкреслити Ваші очі за допомогою стрілок. Волосся можна накрутити, чи лишити таким, яким воно є. У цій фотосесії це не є головним. Також, було б непогано взяти чорний піджак (довгий). Як вже зазначалося, ідеальними місцями для подібної фотосесії стануть темні тунелі та будівлі, створені у неоготичному стилі. Першим місцем, куди можна було б поїхати – є Костел Ольги та Єлизавети по вулиці Городоцькій. Величезна будівля з виходом на оглядовий майданчик стане неймовірним місцем для реалізації подібного задуму. Також, непогано було б завітати у Бернардинський костел.

 

Як дістатися локацій?

Все дуже просто. Бернардинський костел Ви зможете знайти по Проспекту Свободи, недалеко від магазину «Рошен». А до Костелу Ольги та Єлизавети можна дістатися трамваєм №6, який зупиняється за Драматичним театром ім. Заньковецької. Зупинка, на якій варто встати так і називається: костел Ольги та Єлизавети. Також, на Площі Ринок Ви можете увійти в тунель, який веде до Львівської Пивоварні. Там можуть вийти чудові фото з факелом (по бажанню).

 

Костел Ольги та Єлизавети

 

Тому, варто провести час у Львові з користю. Не тільки відвідати загальновідомі локації, як Львівська Пивоварня, Копальня Кави, Фабрика Шоколаду… Насамперед кожному туристу варто зробити акцент на історичній значимості міста Лева, і завершити свою подорож цікавою фотосесією. Звичайно, фантазія – надзвичайна штука, тому в кожного з Вас можуть бути свої ідеї, які можна реалізувати як за великі гроші, так і абсолютно безкоштовно.

Комментарии 0

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.